O nas

Istniejemy nieprzerwanie od 1952r, jesteśmy producentem ogumienia do samochodów osobowych, dostawczych, sportowych oraz terenowych, w wielu rozmiarach i wzorach, zarówno letnich jak i zimowych. Sprzedajemy regenerowane opony marki ECOOPONY. Naszych Klientów obsługujemy sprawnie i szybko, a za nasze usługi pobieramy niewygórowane ceny. Oferujemy fachowe doradztwo i solidność będącą owocem ponad 60 lat obecności w branży motoryzacyjnej.

ekologia ecoopony

Naszą misją jest:                                                      

Image removed.

W 2010 roku uruchomiliśmy nasz pierwszy sklep internetowy, zdobywając kolejne doświadczenie i rozszerzając obszar działania. Jako producent dbamy, aby oferowany przez nas towar był najwyższej jakości i spełniał wysokie wymagania Klientów.

 

Produkcja naszych opon odbywa się na specjalnie selekcjonowanych karkasach. Od stopki do stopki, cała opona pokrywana jest nową warstwą gumy.

* opona nie może być starsza niż 3 lata,
* opona nie może być uszkodzona,
* opona może być poddana bieżnikowaniu tylko raz,
* bieżnikowane są tylko opony sprawdzonych, znanych producentów

Trudne do utylizacji koła nie muszą zalegać na wysypiskach. My dajemy im drugie ,,życie'' o jakości nieznacznie ustępującej parametrom niektórych nowych opon. Nasze koła nie mają przy tym konkurencji cenowej wśród podobnych produktów.

ekologia

                               

Potwierdzeniem tego jest międzynarodowa homologacja nr E20 108R-00406 oraz homologacja nr E20 109R-000406 wydana przez Ministerstwo Infrastruktury, jak również Certyfikaty Zgodności potwierdzające zgodność usługi bieżnikowania z Regulaminem EKG ONZ

honologacjahomologacja ecoopony

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy zamieszczoną na kolejnych podstronach.  Nasze opony całkowicie spełniają europejski standard wykonania i bezpieczeństwa.